Одеські прокурори «вмили руки» – справу Мельниченка закрито після чотирирічного слідства

01.11.2018 12:08

Оголосити підозру – ще не означає відправити її до суду. Схоже, що саме за такою формулою працюють одеські прокурори. Слідство у справі лжесвідчення Мельниченка тривало понад чотири роки. Була винесена підозра, та до суду її так і не передали. Чому? – дізнавались журналісти «Стоп Корупції».

Голова місцевої прокуратури лише знизує плечима: мовляв, а я до чого? «Кримінальне процесуальне законодавство України не передбачає те, що керівник місцевої прокуратури впливає на дії процесуального керівника. Він є сугубо адміністративною фігурою і відповідає за організацію роботи в прокуратурі», - запевняє керівник місцевої прокуратури №3 м. Одеси Олексій Химченко.

Позиції «я не я й кобила не моя» дотримується і сам винуватець торжества, Іван Мельниченко. «Разберется следствие и прокуратура», - відповідає на питання журналістів підозрюваний у лжесвідченні.

А далі – гра у мовчанку. Та того ж дня «СтопКору» стало відомо з власних джерел, що попри винесену підозру справу закрили. У чому голова прокуратури Одеської області Олег Жученко, власне, не вбачає нічого дивного: «Таке дійсно буває, якщо навіть оголошена підозра, прокурор має право прийняти декілька процесуальних рішень. Одне з них – це постанова про закриття кримінального провадження».

Стежте за розвитком ситуації разом зі «СтопКором»:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини