Одеські правоохоронці оголосили підозру власнику готельного комплексу, у якому під час пожежі загинули люди

Йому інкриміновано правопорушення, передбачене ч.2 ст. 270 Кримінального кодексу України. Санкція статті  передбачає позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

Нагадаємо: трагічна подія сталася в Одесі 17 січня. Вогонь, що охопив готельний комплекс на вулиці Посмітного, забрав життя двох людей, ще троє потрапили до лікарні через отруєння продуктами горіння.

Для розслідування справи була створена спеціальна група у складі  працівників Слідчого управління ГУНП в Одеській області та відділу поліції № 5 Одеського районного управління № 1.

В рамках кримінального провадження, розпочатого за фактом порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, було проведено ряд експертиз та встановлено, що причиною пожежі стало займання електрообладнання в одній із кімнат готелю. Крім того, в ході досудового розслідування слідчі встановили, що 44-річний власник приміщень тривалий час надавав громадянам кімнати в тимчасову оренду без дозвільної документації на такий вид діяльності, ігноруючи при цьому організаційні та контрольні заходи із забезпечення пожежної безпеки та безпеки праці.

Здійснюючи господарську діяльність, чоловік, окрім того, що взяв на роботу людей без оформлення трудових правовідносин, не визначив обов’язки посадових осіб, у тому числі щодо забезпечення пожежної безпеки, не забезпечив проходження ними навчання та перевірки знань, проігнорував вимоги пожежної безпеки щодо забезпечення приміщень готелю первинними засобами пожежогасіння (вогнегасники тощо), планом евакуації та евакуаційними виходами.

Під час пожежі, про яку йдеться, відбулося швидке неконтрольоване розповсюдження вогню. Через відсутність пожежної сигналізації та евакуаційних виходів мешканці готелю не були вчасно сповіщені про займання та не змогли безперешкодно залишити будівлю.

Наразі власникові комплексу повідомлено про підозру у порушенні встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, слідчі клопочуть про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Одеське районне управління поліції № 1

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини