Одеські правоохоронці «кришують» фірму ексберкутівця, яка займається розбоєм

25.02.2020 16:57

В ході розслідування журналістам вдалося дізнатися, що одеську охоронну фірму «Самсон», яка займається розбоєм, неофіційно покриває трійка місцевих правоохоронців.

 

Охоронна фірма "Самсон" - Фото із відкритих джерел

 

Про це повідомив колишній УБОЗівець в інтерв’ю із журналісткою «СтопКору».

 

Сергій Махотін
Фото із відкритих джерел

 

У справі фігурують Сергій Махотін – заступник начальника ГУНП в Одеській області, який знаходиться під крилом заступника міністра МВС Ярового (далі Авакова), Микола Степанович Стоянов – експрокурор Одеської області, у якого особистим охоронцем був Андрій Бабенко (власник фірми «Самсон» – ред.), та Артур Макаров – заступник начальника Одеського управління департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України.

 

Микола Стоянов
Фото: 112 канал

 

«Їх покривають правоохоронні органи. Є відео, де вони вбили дитину. Слідство не ведеться. Вимагають у бізнесменів гроші та віджимають бізнес. У сюжеті є людина, колишній УБОЗівець, він і назвав всі прізвища», – розповідає журналістка.

 

Артур Макаров Фото: Facebook

 

Охоронну фірму «Самсон» організував та створив 28-річний «ексберкутівець» Андрій Бабенко, він же Андрій Боб на прізвисько «Самсон». У 2017 році на нього відкрито кілька кримінальних проваджень за насильство стосовно працівника правоохоронних органів та хуліганство. Цікаво, що пан Бабенко знаходиться у чорному списку скандальної бази «Миротворець».

 

Андрій Бабенко
Фото із відкритих джерел

 

«Провокатор. Учасник «акції проти проституції» на Митній площі в Одесі. Прикривається «фейковим» посвідченням депутата неіснуючої райради. Його підозрюють у скоєнні правопорушень, передбачених ч.2 ст. 345, ч. 3 ст. 296 КК України – «насильство стосовно співробітника правоохоронних органів» та «хуліганство», – ідеться на сайті.

До переліку послуг охоронної фірми «Самсон» додалося ще й викрадення дітей. Ось як це виглядало

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини