Одеські «поліцейські діалогу» вивчили досвід колег з країн ЄС у сфері забезпечення публічної безпеки під час масових заходів

30.04.2021 10:20

Експерт Консультативної місії Європейського Союзу провів для правоохоронців триденний тренінг «Поліція діалогу», на якому учасники заходу обговорювали ключові принципи охорони зібрань за скандинавською моделлю.

«Вона передбачає попередження насильства через ретельну підготовку до масового заходу та постійне спілкування поліцейських з людьми. На тренінгу на практиці відпрацьовували, як шляхом діалогу, без застосування силових методів, вирішувати конфлікти та запобігти порушенню громадського порядку», - розповів начальник відділу превентивної комунікації ГУНП в Одеській області Олександр Яценко.

Працівники поліції спільно зі спеціалістом із забезпечення правопорядку КМЄС Некулаи Опреа моделювали ситуації, з якими стикаються правоохоронці під час охорони публічного порядку. Окрему увагу приділили підготовці до забезпечення правопорядку на травневі свята та пам’ятні дати.

Навчання для груп превентивної комунікації з Одеської, Київської, Дніпропетровської, Харківської, Запорізької, Львівської та Вінницької областей тривали в Одесі з 27 по 29 квітня, по закінченню усі учасники отримали міжнародні сертифікати.

«Вітаю всіх з завершенням цього тренінгу та дякую керівництву КМЄС за ці зустрічі, за те, що ми щоденно відчуваємо їх плече. Впевнений, що захід дав учасникам нові навички, які зроблять вас ще більш досконалими фахівцями. Успіхів вам, щоб ви своїм влучним та чітким словом могли вирішити будь-які конфліктні ситуації та надати допомогу людям», - сказав заступник начальника ГУНП в Одеській області Сергій Махотін.

Відділ комунікації поліції Одеської області

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини