Одеське експодружжя два роки судиться за єдину дитину, жінка вимагає шість тисяч євро аліментів

02.04.2020 12:00

Війна за дитину і за гроші: одесит Павло Мараховський неодноразово ставав жертвою провокацій із боку колишньої дружини та її матері. Щоб дізнатися про подальшу долю власного сина, чоловік змушено звернувся до поліції. А на зустріч із рідною дитиною приходить разом з адвокатом та свідками. Знімальна група «СтопКору» намагалася з’ясувати у правоохоронців, чому справа стоїть на місці. Подробиці – у репортажі Наталії Дігтяр з Одеси.

Проте поліціянти були небагатослівними.

«Розумієте, я людина офіційна, просто так спілкуватися з кимось... По-перше, не можу. А по-друге, я не хочу. Я — офіційна людина і веду офіційне розслідування. Якісь зустрічі, мені не зрозумілі, я не буду проводити», – заявив слідчий Приморського відділу поліції ГУНП в Одеській області Сергій Кумайгородський.

Та справжні судові баталії зараз тривають за аліменти.

«Вони подали заяву про аліменти до суду, і їхні вимоги були теж абсурдними. Вони взагалі неправильно склали заяву і написали, що вони хочуть шість тисяч євро щомісяця на дитину. Зазначили, що вони звикли витрачати три тисячі євро на місяць на дитину, тому шість тисяч, на їхню думку, буде виправданою сумою», – розповідає Павло.

Колишнє подружжя вже два роки з'ясовує відносини в суді

Наразі чоловік платить п'ять тисяч гривень аліментів на місяць.

На думку адвоката Інни Мажеру, сума, яку вимагають дружина з тещею, неприйнятна та не відповідає доходам пана Мараховського.

«Оскільки у Павла Мараховського заробітна плата – 15 тисяч гривень, і він щомісяця віддає Ксенії Мараховській 3500 гривень, ми подали свої відзиви на цю позовну заяву. І зазначили, що ми згодні сплачувати 1500 грн Мараховській Ксенії і 3500 грн на дитину, тобто п'ять тисяч гривень Павло може виділити зі своєї зарплати. Я вважаю, що це цілком справедливо», – коментує юрист.

Щоб почути думку колишньої дружини, знімальна група «СтопКору» вирушила до Ксенії та її матері. У реєстрі нерухомості ми відшукали адреси квартир, що залишилися від померлої бабусі. І сусіди підтвердили, що бачили жінок із дитиною.

Пані Єлизавета є головою ОСББ. І знає все не лише про мешканців, а й про їхні борги: за її словами, Кедрови заборгували за комунальні послуги вже понад 100 тисяч гривень, адже з 2009 року не сплачують ані копійки.

Теща Павла - Елеонора Кедрова

У наступній квартирі нам теж не відкрили двері. Проте і тут сусіди розповіли багато цікавого про Ксенію та її матір Елеонору. За словами місцевих мешканців, жінки – професійні рекетирки, які співпрацюють із корумпованими суддями, використовуючи прогалини в законах.

Отже, поспілкуватися особисто із Ксенією нам не вдалося. Та коли цей матеріал готувався до ефіру, нам на електронну скриньку надійшов лист зі звинуваченнями: мовляв, наша знімальна група порушувала правила карантину, що ставить під загрозу життя та безпеку дитини. Хоча поговорити із нами, якби Ксенія цього справді хотіла, можна було і телефоном, і за допомогою домофону – цілком безпечно.

Чому пані Ксенія боїться говорити на камеру, проте кидається звинуваченнями у соцмережах — питання відкрите.

Ми сподіваємося, що хтось із наших героїнь таки зустрінеться із нами, аби разом поставити всі крапки над «і». Тож далі буде.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини