Одеська суддя подарувала маєток за півтора мільйони чиновниці з ОДА

Прихильник Леніна і Сталіна Віктор Попревич не потрапив до ВСУ, але продовжує «вирішувати питання» у Приморському райсуді Одеси. Поодинокий випадок чи сумна закономірність? На жаль, практично всі «вічні голови» одеських судів, за висновками експертів, є недоброчесними і заслуговують на звільнення зі своїх посад. Більше про це – у матеріалі Марії Гураль.

Команда «СтопКору» влаштувала оригінальний експеримент і вирішила перевірити колегію з трьох суддів П'ятого апеляційного адміністративного суду Одеси.

Олександр Володимирович Єщенко суддівську кар'єру почав 2004-го. Нині працює суддею П'ятого апеляційного адміністративного суду Одеси, був кандидатом на посаду судді Верховного Суду, але вибув із конкурсу.

Досьє судді Єщенка

У 2013-14 роках в декларації судді відсутні відомості про наявність у нього чи його родини права власності чи користування нерухомим майном, в якому можна постійно проживати.

А вже у 2015 році суддя декларує будинок на майже 140 квадратних метрів, яким володіє його мати – Валерія Валентинівна. Тоді ж у декларації з'являється і квартира в Києві площею 60 квадратних метрів, яка в нього є, ніби то з 2010-го року. Але у відомостях за попередні роки її просто немає.

Ще цікавіша історія з майном, яке декларує суддя Танасогло Тетяна Михайлівна.

Досьє судді Танасогло

Згідно з декларацією, пані Тетяна самостійно не володіє жодним майном. Суддя задекларувала житловий будинок, площа якого сягає близько двохсот квадратних метрів, вартістю майже у півтора мільйона гривень (1 395 368 грн). Розташований він в Овідіопольському районі. Там же є і земельна ділянка площею 500 квадратних метрів. Володіє цим майном син судді – адвокат Олександр Михайлович Танасогло.

Журналісти звернули увагу ще на один цікавий факт: у 2018 році Олександр подарував усе майно якійсь Ірині Михайлівні Волошиній. Вона – головний спеціаліст відділу взаємодії з державними органами та органами місцевого самоврядування управління організаційної роботи апарату Одеської обласної державної адміністрації.

І можна було б припустити, що ця пані Ірина – дружина Олександра Танасогло або ж таки наречена. Проте навряд чи, адже жінка в декларацію вносить відомості про свого чоловіка Волошина Віктора Васильовича та двох спільних дітей.

Тож чи не дивно, що все майно, яке декларує суддя, 2018 року було подароване співробітниці Одеської облдержадміністрації? І найважливіше: а де ж тепер живе пані Тетяна? Адже окрім згаданої нерухомості в декларації судді більше нічого немає.

До речі, у 2019 році Вища рада правосуддя притягала пані Тетяну до дисциплінарної відповідальності.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини