Одарченко: «Я б сприймала опитування Президента як використання адмінресурсу»

18.11.2020 20:13

Політтехнолог Катерина Одарченко назвала опитування Президента використанням адмінресурсу, який за прикладом Білорусі чи Молдови може призвести до революційних дій. Таку думку вона висловила 18 листопада під час круглого столу «Місцеві вибори-2020. Тенденції та уроки» в медіацентрі «СтопКор».

Katerina Odarchenko
Катерина Одарченко Фото: СтопКор

«Я б сприймала опитування Президента як використання адміністративного ресурсу. Такий адмінресурс у Білорусі чи Молдові призвів до революційних змін», – зазначила вона.

За словами Одарченко, проблема великих партій полягає в довірі стереотипу, що людям подобається та вони прихильні до так званої диджиталізації. Тож і підтримку надаватимуть кандидатам та партіям, які «в темі».

«Рішення приймались у великих офісах на Печерську. У селах України навіть часто зв’язку немає — не те що інтернету. На цих виборах запускали більше медійну кампанію, тому що тут легше робити відкати. Партійне керівництво в полі – це складно. Відбувається політична маргіналізація. Віртуальні проєкти провалились – те ж «За майбутнє». Вони обіцяли людям великі кошти на кампанію, до 500 тис. доларів, а давали до 200 тис. на кампанію», – розкрила інсайди політтехнолог і зазначила, що сподівається на політичну еволюцію до майбутніх парламентських виборів.

vibori 2020 krugliy stil
Круглий стіл на тему: «Місцеві вибори-2020. Тенденції та уроки» в медіацентрі «СтопКор»

Зазначимо, раніше відомий політолог Ігор Рейтерович розповів, що кандидат у мери Дніпра Краснов скупив вже майже 15 тисяч голосів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини