Одарченко: Україні знадобиться щонайменше 5 років, аби подолати корупційний імідж

Українським антикорупціонерам потрібно 5-7 років, аби побороти імідж України як корумпованої держави на світовій арені. Про це, посилаючись на міжнародних експертів, заявила під час всеукраїнського форуму 10 жовтня голова політичної партії «Національна платформа» Катерина Одарченко.

Odarchenko
Катерина Одарченко Фото: СтопКор

«Коли ми були у США, радник Трампа – Майкл Капута – зазначив основну проблему України. Він дав нам, українцям, дуже важливу пораду. Ми в американському розумінні є корупційною державою – чому?

Про Україну останній рік говорили як про країну виключно корупційну, де власне діє корупція Байдена чи спекуляція Трампа. Вони не говорили про економіку, не говорили про можливе публічне приватне партнерство з Україною, про якісь системні оборонні речі, як, припустимо, Польща отримала понад 300 млрд до бюджету. А говорять про Україну як про країну з корупційною основою.

І він сказав, що 5-7 років нам знадобиться винятково для того, щоб боротися з оцим іміджем корупційної країни, який підігрівали під час цієї виборчої гонки», – зазначила вона.

Odarchenko2
Катерина Одарченко Фото: СтопКор

Пані Катерина наголосила, що виходячи з цієї поради радника Трампа, вона дуже вдячна антикорупційним організаціям, зокрема, ГО «Стоп корупції» за плідну роботу і за те, що в цій роботі антикорупціонери та громадські діячі рухаються разом.

Зауважимо, всеукраїнський антикорупційний форум, який відкрили у Києві 10 грудня, присвячений міжнародному Дню боротьби з корупцією.

Участь у заході беруть представники 80 осередків «СтопКору» зі всієї країни, у програмі – проведення робочих тренінгів, підбиття підсумків року, обмін досвідом, анонсування нових проєктів та напрацювання ефективних механізмів протидії проявам корупції, участь у проєкті Глобального договору ООН «Спільних дій проти корупції».

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини