Очільник Голосіївської прокуратури Ясь покриває піщаних браконьєрів – активісти

05.02.2020 16:00

Неочікуваний поворот у справі піщаних нелегалів з Видубичів: прокурор ігнорує звернення активістів, а учасникам мирної акції протесту «шиють хуліганку». Цікаво, що ще два роки тому активісти інформували Артема Яся про піщаних браконьєрів і він тоді пообіцяв розібратися з ними за законом. Чому ж «віз і нині там»? Докладніше про це – у відеоматеріалі Наталії Дігтяр.

Нагадаємо, громадські активісти наполягають на закритті нелегальної точки, яка належить ПАТ «Мостобуд». Київрада розірвала договір оренди з цією фірмою ще у 2018 році, та попри це браконьєри продовжують незаконну діяльність.

«Це видобуток, який не обкладається податками, не піддається контролю з боку правоохоронних і природоохоронних органів. Тобто багато років підприємство працює, веде діяльність під боком у правоохоронних структур і ніхто, на жаль, цього не бачить», – коментує керівник Української асоціації видобувачів піску Вадим Пелих.

Та коли активісти через два роки знову завітали до пана Яся, той почав «клеїти дурня». Та заявив, що на жодні питання відповідати не стане: всі коментарі будуть «в іншому форматі».

Те, що столичний прокурор кришує піщаний бізнес, «СтопКору» неодноразово повідомляли й місцеві, і чесні піщані бізнесмени, й навіть правоохоронці.

Артем Ясь уникає діалогу з журналістами

Власне, ще одне зайве цьому підтвердження – ось такий «теплий» прийом для громадських активістів, який влаштував очільник відомства. Щоб отримати пояснення, журналісти зателефонували безпосередньо до самого прокурора Артема Яся. Та той вкотре відмовився спілкуватись і кинув слухавку.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X