Очільник ДФС Дніпропетровщини втік від активістів, що вимагають справедливого слідства у справі викрадення бізнесмена

16.08.2019 10:40

Два тижні тому в будівлі Дніпровської ДФС провели обшуки слідчі ДБР. Правоохоронцями відкрито два кримінальних провадження за фактами незаконних дій керівництва обласної фіскальної служби, але реальних відповідей і кроків у справі утримання податківцями в заручниках підприємця – нуль, а винні – досі у своїх кріслах. Докладніше – у репортажі Наталії Дігтяр з Дніпра.

Вже другий тиждень під офісами ДФС у столиці й Дніпрі хвилюється натовп. Активісти та просто небайдужі громадяни вимагають притягнути винних до відповідальності.

Під час пікету активісти помітили головного фігуранта справи – Сергія Пенькова, коли той прямував на допит у ДБР. Звернулися за коментарем, проте марно: пан Пеньков виявився небагатослівним.

Сергій Пеньков спілкування з журналістами уникає

Як і перша, друга спроба поговорити з фіскалом була невдалою. Після того, як податківець зайшов до будівлі ДБР, назад не повернувся.

«Він ганебним чином просто узяв і втік. Просто захлопнувши за собою двері Державного бюро розслідувань. Сховавшись за кордоном з поліції. Він заховався і пішов, скоріш за все, на допит. Він попросив захисту від активістів, щоб його не скривдили. Як нам повідомили, його просто вивезли через чорний хід», – розповідає правозахисник ГО «Стоп корупції» Костянтин Варшавський.

Нагадаємо, бізнесмена Кирила Суворова майже місяць піддавали тортурам, періодично змінювали місце утримання та погрожували насиллям і в’язницею.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини