Очільник Антимайдану “віджимає” спиртові заводи по всій країні

01.11.2016 14:34

У цьому випуску журналісти "СтопКору" показали, яка працює спиртова імперія правої руки колишнього міністра-втікача МВС Захарченка – Олексія Чеботарьова.

Один з очільників та спонсорів Антимайдану особисто відповідав за викрадення та розстріл активістів Революції Гідності, а нині засилає своїх навчених "тітушок" на спиртові заводи по всій країні. Рейдери силоміць утримують людей та намагаються фізично усунути з посад керівників підприємств. Ціна питання – мільйонні тіньові прибутки спиртових потужностей.

За даними "СтопКору", ДП "Укрспирт" налічує більш як 40 спиртових заводів по всій країні. Декілька з них блоковані бійцями Чеботарьова та виробляють спирт, який не підлягає ніякому обліку. За приблизними підрахунками експертів, щоденний тіньовий прибуток кожного заводу становить не менш як 3 мільйони гривень. Десять таких заводів дають цифру в 30 мільйонів щодня.

Всі ці гроші, за даними "СтопКору", відправляються до Москви до бізнесмена-втікача. А контрафактний спирт реалізується на місці через мережу підпільного горілчаного виробництва.

 

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі

Інші новини


X