Об’єднання Росії й Угорщини проти України “розвалилося”: що сталося

04.12.2019 14:16

Спікер російської Думи В'ячеслав Володін попався на брехні: стало відомо, що Угорщина не просила Росію про допомогу в захисті нацменшин в Україні. 

Відповідну заяву публікують інформаційні агентства з посиланням на дані пресслужби МЗС України, інформує Діалог.UA.

Стало відомо, що Посольство України в Будапешті звернулося до влади в Угорщині для проведення перевірки цих даних. При цьому з'ясувалося, що парламент країни не приймав ніяких заяв, а значить російський спікер Думи банально збрехав.

"З огляду на те, що державні Збори Угорщини не приймали таких заяв, вони ні усно, ні письмово не могли передавати таку інформацію в ході угорсько-російських переговорів на рівні парламентів", – йдеться в повідомленні.

Крім цього, українська сторона зазначила здатність Будапешта і Києва самостійно вести діалог і проводити двосторонні консультації. Український МЗС висловив надію, що Угорщина як член західного Блоку підтримає Київ у протистоянні з російською агресією.

"Віримо, що Угорщина як член ЄС і НАТО нас підтримує в протидії російській агресії, не укладатиме альянсів з агресором проти України, а також відреагує на появу цієї інформації", – підкреслили в МЗС.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X