Обвал будинку у столиці: є ймовірність раптового руйнування будівлі – КМДА

У будинку на Позняках, де стався вибух, відселено тільки аварійну ділянку на вулиці Крушельницької. У п’яте парадне вже пустили мешканців. На вулиці Григоренка людям також дозволили повернутися у квартири.

Фото: Anton Drobovych

Як інформує "Громадське Радіо", про це заявив Роман Ткачук, заступник директора Департаменту, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій КМДА.

"На цей момент відселеними є тільки мешканці шостого під’їзду. Всі, хто потребують, проживають на Харківському шосе у школі-інтернаті. Це близько 30 людей", - розповів Ткачук.

Він зазначив, що залишається імовірність раптового руйнування. У шостий аварійний під’їзд обмежено доступ і здійснюється контроль.

"Звісно, будівля нестійка, і на цей час зберігається можливість її раптового руйнування, тому нині рятувальники виставили інструментальний пост, який постійно в режимі 24/7 контролює технічний стан цієї будівлі", - зазначив він.

За його словами, на під’їзді на Григоренка, що примикає до аварійного, - пошкоджень не виявлено, існують тріщині, але вони могли бути й раніше.

"Це будівля панельна, тому буде не так просто її відновити, тому буде рішення технічної лабораторії", - додав Ткачук.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини