Обшуки в топчиновників АРМА: Павленко прокоментував слідчі дії

01.04.2021 19:24

Заступник голови АРМА Володимир Павленко, в екслюзивному коментарі «СтопКору», підтвердив інформацію щодо обшуків у нього вдома та в офісах агенства.

Volodimir pavlenko
Володимир Павленко Фото: arma.gov.ua

«Дійсно, прийшли до мене сьогодні вранці додому і в офіс. Слідчі намагалися діяти згідно норм чинного законодавства. Шукали кошти, а вилучили документи, які ми вже надавали всім слідчим органам по ситуації, в якій надумано звинувачують АРМУ у викраденні коштів у розмірі 400 тис. доларів. Ми самі надали все що просили і вдома, і в офісі. Паралельно, поза ухвалою, вилучили оригінали документів по великим стратегічним активам (не пов’язано з цією конкретною справою). По яким саме – не можу сказати через таємницю слідства. З мого боку і зі сторони іншого керівництва АРМА – максимальне сприяння слідству», – зазначив він.

Павленко також припустив, що справа може бути «замовною» або «хтось  просто хоче отримати доступ до важливих документів», щоб тримати на контролі справи з великими активами.

Як повідомляв «СтопКор» раніше, 1 квітня представники Служби безпеки України та Державного бюро розслідувань проводили обшуки у топчиновників Агентства з розшуку та менеджменту активів, одержаних від корупційних та інших злочинів. 

За попередніми даними, йдеться про зникнення понад 400 тисяч доларів США, в якому за даними слідства можуть бути замішані посадові особи АРМА.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини