Обшуки у Верховній Раді: силовики не пускають депутатів до зали засідань

27.08.2019 13:59

СБУ та ДБР проводять слідчі дії у комп'ютерному центрі Верховної Ради на підставі кримінального провадження та не дозволяють нікому з депутатів чи персоналу Ради заходити до сесійної зали. Про це повідомив на брифінгу новообраний депутат IX скликання Андрій Парубій, пише "Українська правда"

Парубій зауважив, що почалося все 23 серпня, саме перед тим, як новообрані депутати збиралися тестувати електронну систему "Рада". Він підкреслив, що 12 слідчих ДБР та СБУ зайшли до приміщення без рішення суду та навіть без офіційного попередження.

"Вони зайшли в комп'ютерний центр, сказали, що проводяться слідчі дії та заблокували роботу комп'ютерного центру – і дали вказівки силовим підрозділам не впускати нікого з представників Апарату в залу", – сказав Парубій.

Однак журналістам слідчі дозволили вести зйомку та спостерігати за їхніми діями. Пресслужба ДБР поки ніяк не коментує втручання представників установи в роботу системи. У СБУ пояснили, що справою займається Держбюро розслідувань, вони лише виконують оперативний супровід.

Проте за словами анонімного джерела з ДБР, йдеться про використання несертифікованої продукції при обслуговуванні системи "Рада", що застосовується для голосування. Інформатор додає, що провадження відкрите за статтею 363 Кримінального кодексу України.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X