Обшук чи «віджим»? – вилучене під «дахом» правоохоронців пальне намагалися передати сторонній компанії

14.02.2019 12:36

Компанія ТОВ «Еліт-Парфум», яка однією з перших в Україні почала виготовляти альтернативне паливо, потерпає від дивної уваги з боку ДФС. Схема проста: нібито випадковий громадянин купує паливо на АЗС. Засумнівавшись у якості, віддає зразки на експертизу, але не каже, що це паливо альтернативне. Тож перевіряють його за стандартами ДСТУ як бензин і, звісно, підтверджують невідповідність нормам. Далі починаються обшуки із залученням спецпідрозділів.

Зазначимо, що під час обшуку адвокати зафіксували кілька грубих порушень. По-перше, він не був безперервним і тривав аж 5 днів. По-друге, до слідчих дій чомусь залучили сторонню особу – Дмитра Гінчука, директора підприємства «Складсервіс Україна». І саме цій компанії мали віддати на зберігання вилучені рідини. При цьому сам «Складсервіс» має серйозні проблеми із законом.

«Неодноразово ми спілкувалися зі слідчим, і до кінця дня він розумів, що вони не потрапили туди, куди хотіли. І на питання: а що ви навіть хочете знайти, вони не могли відповісти. Вони пояснили: стоїть завдання – вивезти все. Джерело команди ніхто не озвучив, але всі кивали на прокуратуру Київської області», - розповідає директор ТОВ «Еліт-Парфум» Геннадій Рогоза.

За кілька днів обшук завершили. Та через 2 дні поновили знову. Але тепер за справу взялися співробітники фіскальної служби Київської області. Паралельно Солом’янським судом виноситься ще одна ухвала, але трошки змінюється кваліфікація. Тепер вказана ст. 363 ч. 3. Але в КПК такої статті немає!

Усі подробиці заплутаної історії – у матеріалі Дарії Довженко:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X