Обов’язкова вакцинація в Україні: Ляшко розповів для кого

В Україні може стати обов'язковою вакцинація проти COVID-19. Зокрема, нові правила швидше за все запрацюють для співробітників закладів освіти, міністерств, органів влади та місцевих державних адміністрацій.

Lyashko pro liki vid ssha
Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко Фото: пресслужба Кабміна

Запровадити обов'язкову вакцинацію пропонує МОЗ, про що повідомив очільник відомства Віктор Ляшко під час засідання уряду.

"Зараз у світі є новий ефективний інструмент протидії COVID - вакцинація. Сьогодні пандемія COVID - це пандемія невакцинованих", - заявив Ляшко.

Ляшко наголосив, що медичні співробітники, представники Збройних сил України, а також працівники структури МВС, які зробили вакцини на перших етапах кампанії, вже досягнули показників понад 80% охоплення.

"В інших органах державної влади, на жаль, ситуація не така оптимістична. Тому пропонуємо започаткувати впровадження обов'язкових профілактичних щеплень проти COVID, зокрема для працівників закладів освіти, працівників міністерств та інших центральних органів виконавчої влади та їх структурних підрозділів, місцевих державних адміністрацій", - заявив Ляшко.

Нагадаємо:

 

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини