Оборудки з нерухомістю: на Хмельниччині адвокат нагрів руки на 6 мільйонів

01.03.2019 11:52

До Хмельницького міськрайонного суду направлено обвинувальний акт стосовно адвоката, який на оборудках з нерухомістю привласнив понад 6 млн гривень. Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

"Слідством встановлено, що адвокат, перебуваючи у 2012 році на посаді юрисконсульта в одному з банків, підробив ряд документів з проханням зняти заборону на відчуження нерухомого майна. Внаслідок цього шість квартир та житловий будинок із земельною ділянкою заставною вартістю понад 6,2 млн грн, що перебували в іпотеці банку, були відчужені на користь третіх осіб", – йдеться у повідомленні.

У прокуратурі додали, що отриманими від реалізації майна грошовими коштами боржники розпорядилися на власний розсуд, а не для погашення заборгованості за кредитними зобов'язаннями. Внаслідок фінансової оборудки інтересам юридичної особи спричинено тяжкі наслідки.

Обвинувальний акт за ч. 2 ст. 366 (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки), ч. 2 ст. 364-1 (зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права, що спричинило тяжкі наслідки), ч. ч. 1, 3, 4 ст. 358 (підроблення офіційних документів, зокрема вчинене повторно, використання підроблених документів) КК України направлено для розгляду до Хмельницького міськрайонного суду.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини