Облом: як браконьєрам з Київщини наламали бізнес

21.03.2019 12:51

Робота стоїть і черга з машин під завантажування теж стоїть. Такі результати громадського моніторингу ГО "Стоп корупції" точки незаконного видобутку піску у селищі Погреби Броварського району Київщини. Деталі з місця події передає активіст проекту та затятий борець із піщаними браконьєрами Олександр Золотнюк. 

"Ми зафіксували протиправну діяльність з видобутку надр, викликали на місце подій поліцію та СОГ. На під'їздах до точки стоїть колона вантажівок, які приїхали під завантаження", – розповів активіст.

Додамо, напередодні активісти ГО "Стоп корупції" виїхали на моніторинг незаконних точок намиву піску від Хотянівки до Обухова. У процесі зафіксували три земснаряди у селищі Погреби Броварського району та початок процесу намиву у Зазим'ї.

Нагадаємо, точку незаконного видобутку надр під Києвом у Погребах громадські активісти викрили у 2016 році. У ході розслідування журналісти "СтопКору" з'ясували, що на місці під виглядом облаштування на березі водойми, проводять нелегальний бізнес.

Зазначимо, що діяльність піщаних браконьєрів з Погребів має перевірити фіскальна служба та контрольно-ревізійне управління. Про це раніше активістів ГО "Стоп корупції" повідомив начальник ГУ НП Броварського району.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X