Обгородили та затопили: на Київщині забудовник котеджного містечка захопив приватні землі людей (фото)

14.01.2021 14:45

У селі Ходосівка, що на Київщині, забудовник котеджного містечка захопив землі, що перебувають у приватній власності. Щонайменше 11 потерпілих зібралися та виступили проти дій девелопера.

hodosivka vitagrad 1
Захоплені ділянки людей рекламуються на продаж

«Ми страждаємо від забудовника «Вітаград», який поставив паркан та забрав у нас доступ до наших земельних ділянок. Також, як нам відомо, вже знято родючий шар землі. Видобувається пісок, а наші земельні ділянки пішли під воду та стали непридатними. Просимо допомоги поліції, Держгеокадастру та екологів у розв'язанні нашої проблеми», – розповідає Наталя Лавренюк.

За словами людей, частку землі «Вітаград» таки викупив у власників. Проте не всі захотіли розлучатись із цінними ділянками у Київській області.

Забудовник самовільно встановив паркан та розпочав будівництво, а також видобуток піску. За попередніми даними, копалини певний час йшли на незаконний продаж. У результаті роботи копачів на місці земельних ділянок утворились озера. Фактично землі людей затопили та забрали до них доступ.

hodosivka vitagrad 1
Фото: СтопКор

Боротьба з «Вітаград» триває майже 2 роки – люди звертаються до різних установ по допомогу.

«До нас звернулись 11 потерпілих, у кожного тут по 30 соток. Комусь просто перекрили парканом доступ, у когось повністю 30 соток намиті озером, у когось – частково. Тут було два земснаряди, наразі завезли ще один. Думаємо, що знову будуть видобувати копалини», – коментує правозахисник Олександр Золотнюк з місця події.

hodosivka vitagrad 1
Земснаряди забудовника Фото: СтопКор

Зазначимо, що вартість будиночків котеджного містечка коливатиметься від 235000$ до 450000$.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини