“Ну, десь воно є”, – Микичак провалила фінансовий звіт по львівських медзакладах

27.11.2019 11:56

Директорка департаменту охорони здоров'я Львівської обласної держадміністрації Ірина Микичак не змогла надати достовірну звітну інформацію щодо фінансування медзакладів. Про це розповів активіст львівського осередку ГО "Стоп корупції" Віктор Палас. 

Ірина Микичак

26 листопада Микичак мала звітувати щодо закупівель медичного обладнання та інших витрат цільових коштів, але, за словами пана Паласа, ні сама директорка, ні її підлеглі не змогли надати конкретних відповідей на запитання. Микичак зверталася до керівників закладів, переклавши на них пояснення, де нині встановлене обладнання.

"Ми розуміємо, що Микичак мала на меті приховати певні моменти. Це не був її звіт, це була звичайна статистична інформація. Якби це був звіт, він мав би бути попередньо викладений на сайті ДОЗ, щоб громадськість могла ознайомитися та поставити запитання. Цього не було зроблено", – сказав Віктор Палас.

Окрім того, на ранковій апаратній нараді з очільником львівської ОДА Маркіяном Мальським 26 листопада активісти висунули вимогу звільнити Ірину Микичак з посади.

"Ініціатива посадових осіб департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА реорганізувати медичні заклади позбавляє громадян їхніх конституційних прав", – пояснив Палас.

Активісти ГО "Стоп корупції" безперервно підтримують лікарів, які відстоюють свої заклади та протестують проти ліквідації львівських лікарень. Зокрема, організовують круглі столи, на яких виробляють стратегію протидії структурованій та організованій владі Львівщини. Відтепер координація та розподіл завдань відбуваються саме там. А підсумком другого круглого столу, що відбувся 25 листопада, став флешмоб "Геть Микичак".

Вимоги активістів та представників лікарень: припинити ліквідацію медзакладів у Львівській області, провести конкурс на призначення керівників закладів, а також звільнити з посади Ірину Микичак.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини