Співробітники Служби безпеки заблокували в Житомирі діяльність угруповання, яке створило мережу підпільних гральних закладів. Правоохоронці перевіряють інформацію про використання частини отриманого "прибутку" для фінансування тероризму, повідомила пресслужба СБУ, передає Курс України.
Фото: novynarnia.com
Щоденний тіньовий обіг зловмисників становив сотні тисяч гривень. Для легалізації отриманої "прибутку" вони використовували підконтрольні комерційні структури. При цьому в гральні заклади клієнти потрапляли після надання попередньої заявки і виключно за рекомендацією "постійних" відвідувачів.
"За попередніми даними слідства, до складу групи входило шість мешканців обласного центру. Ділки налагодили роботу кількох нелегальних залів азартних ігор в центрі міста, які орендували через підставних осiб", - йдеться в повідомленні.
Під час обшуків за адресами підпільних закладів та за місцем проживання організаторів і учасників угруповання правоохоронці виявили:
48 носіїв неліцензійного програмного забезпечення, зокрема системних блоків комп'ютерів;
мережеве обладнання;
банківські картки і друку підконтрольних фірм, задіяних у тіньових схемах;
чорну бухгалтерію і клієнтську базу;
гроші, отримані злочинним шляхом.
"В рамках кримінального провадження, розпочатого слідчими органів безпеки по ч.2 ст.203-2 (зайняття гральним бізнесом) і ч.2 ст.258-5 (фінансування тероризму) КК, проводяться слідчі дії для встановлення всіх обставин правопорушень та притягнення до відповідальності причетних до незаконної діяльності", - говорять в СБУ.
Як повідомляв "СтопКор" раніше, у Житомирі інспектор підрозділу патрульної поліції ДТП УПП в області ДПП Нацполіції України вимагав неправомірну вигоду на суму 500 доларів США від місцевого жителя за повернення йому автомобіля, вилученого внаслідок скоєння дорожньо-транспортної події.
Також може бути цікаво: у Житомирі повідомили про підозру лікарю, який через борги скоїв замах на вбивство директорки стоматологічного центру, у якому він працював.