Новини Запоріжжя: у місті більше тижня тривають наймасштабніші пошуки собаки

В ніч на перше січня з одного з запорізьких подвір'їв втік пес породи мопс, на прізвисько Гриша. Пошуки собаки тривають досі, до них долучилися небайдужі запоріжці, а об'яви про зниклого Гришу у Facebook поширили тисячі користувачів.

Mops
Фото: Facebook

Як розповідає господар мопса Дмитро Семиголовський який проживає у селищі Друготравневому в Запоріжжі, Гриша злякався вибухів піротехніки у новорічну ніч та вибіг з подвір'я. Собаку одразу почали шукати в районі Зеленгоспу керуючись словами очевидців, але знайти його не вдалося, передає Суспільне.

Тієї ж ночі розмістили і перший допис про пошуки Гриші, який вже набрав понад 4 тисячі репостів:

"Сьогодні дев'ятий день, шукаємо у посадці, і на Зеленгоспі, і по всіх напрямках. Всюди розклеїли об'яви, всюди всім розповіли. Перші п'ять днів його не бачили, взагалі незрозумілий був напрям пошуків, а 6 січня вранці мені зателефонували від сонячних електростанцій, сказали, що його видно на камерах, він бігає. Я одразу приїхав, але він вже кудись втік. За кілька годин він вийшов на трасі в цьому ж районі, його намагалися спіймати, але він знову втік", - розповідає господар Дмитро.

Як повідомляє організація "Запорізька зоозахисна ліга", 8 січня для пошуків Гриші зібралося близько 20 запоріжців і їм вдалося дослідити у пошуках собаки територію близько 70 Га, але знайти мопса не вдалося. Господарі і зоозахисники сподіваються на допомогу небайдужих запоріжців. Наразі, пошуки тривають.

Поради собаківникам. Якщо новорічні свята вже почалися, і часу на привчання собаки не залишилося, потрібно зробити все можливе, щоб не погіршити стрес і не порушити психіку вихованця:

  • Ідеальний варіант – виїхати всім разом за місто, де святкові салюти відбуваються не так часто і не так інтенсивно.
  • За тиждень до свят і ще тиждень після них не варто спускати собаку з повідця на прогулянці.
  • На всякий випадок на нашийник потрібно прикріпити жетон з кличкою, даними про адресу, номери телефонів господарів та ін.
  • Під час прогулянок краще триматися подалі від підлітків, які можуть раптово кинути під ноги петарду або підірвати хлопавку.
  • Якщо тварина страждає від непереборного страху, краще заздалегідь дати йому заспокійливі препарати.

Читайте інші новини Запоріжжя.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у Запоріжжі двоє молодиків поцупили оленя, який прикрашав міську ялинку.

Також може бути цікаво: у Запоріжжі активісти встановили ялинку з протигазів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини