Новини Запоріжжя: що означає запуск ліквідації ДФС та як бути з новими рахунками

10.02.2021 14:57

Ліквідація ДФС є та була однією з умов для отримання траншу МВФ. Наразі ДФС знаходиться в стадії ліквідації і не має реальних повноважень. У структурі ДФС залишилися тільки податкова міліція та її персонал. Працює служба у звичному режиму, допоки не створять новий орган — Бюро економічної безпеки.

dfs zaporizhya
Фото: http://zp.sfs.gov.ua/

29 січня Верховна Рада ухвалила в цілому законопроєкт №4090, який встановлює терміни ліквідації податкової міліції.

Законопроєктом передбачається ліквідація податкової міліції з дня прийняття рішення Кабміном про початок діяльності Бюро економічної безпеки, але не пізніше 6 місяців з дня набрання чинності закону про Бюро.

За словами співавторки законпроєкту Ольги Василевської-Смаглюк, цей проєкт закону забезпечить безперервність та безперебійність роботи ДФС до моменту створення нового органу Бюро економічної безпеки.

У зв’язку із загальним реформаційним фоном, зміни торкаються різних сфер життя українців. Зокрема, з 1 січня 2021 запроваджуються нові рахунки для зарахування податків та ЄСВ.

Змінено  реквізити рахунків для зарахування надходжень до  державного та місцевих бюджетів та ЄСВ.

З 1 січня 2020 року у зв’язку з тим, що Державною казначейською службою України з початку 2020 року рахунки для сплати податків і зборів відкриті відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 № 1203 (із змінами та доповненнями), змінено реквізити бюджетних рахунків.

Також важливо, що кошти, сплачені платниками на старі рахунки по зарахуванню податків, зборів та ЄСВ, не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам, як нез'ясовані надходження.

Нові рахунки по Запорізькій області  можна завантажити за посиланням.

Крім того, з 1 січня 2021 року року вступають в дію нові небюджетні рахунки 3556, відкриті на ім'я територіальних органів Державної податкової служби України для сплати коштів єдиного внеску.

Нові рахунки для сплати ЄСВ  можна завантажити за посиланням.

Територіальні органи ДФС у місті Запоріжжя розташовані за адресою: проспект Соборний, 166.

Графік роботи (на період карантину):

  • з понеділка до п’ятниці: з 08.00 до 12.00 та з 12.45 до 17.00 (у п’ятницю – до 15.45);
  • вихідні: субота, неділя;
  • напередодні святкових та неробочих днів (стаття 73 КЗпП України) тривалість роботи працівників скорочується на одну годину.

Приймальня начальника ДФС Запорізької області:

Телефон: (061)787-93-66

Факс: (061) 213-54-65

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції:

Завідувач сектору запобігання та виявлення корупції ГУ ДФС у Запорізькій області – Виноходов Володимир Леонідович.

Інформацію про корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення та порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» необхідно повідомляти за номером (061) 213-54-67.

Графік прийому:

У зв’язку з оголошенням в Україні карантину, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) та з метою запобігання поширенню вірусу COVID-19, ГУ ДФС у Запорізькій області тимчасово припиняє проведення особистого прийому громадян.

Головне управління ДПС у Запорізькій області розташоване за адресою: м. Запоріжжя, пр. Леніна, 166. Контактний номер телефону: (061) 787-67-46.

Спеціалізована державна податкова інспекція з обслуговування великих платників у м. Запоріжжі Міжрегіонального головного управління ДПС розташована за адерсою: м. Запоріжжя, просп. Леніна, 190 а.  Контактний номер телефону: (061) 717-18-70.

Адреси ДПІ у районах міста Запоріжжя:
dpi zaporizhhya
Фото: скриншот з profiwins.com.ua

Тепер ви знаєте ще більше про останні зміни в структурі та роботі ДФС України! Читайте свіжі новини Запоріжжя в новинній стрічці.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини