Новини Запоріжжя: СБУ затримала сепаратистів, які хотіли відродити СРСР (фото)

05.02.2021 14:47

У Запорізькій області Служба безпеки України затримала групу проросійських сепаратистів, які хотіли відродити СРСР, передає ТСН.

separatisti zaporozh'e
Фото: СБУ

Учасники групи входили до одного з проросійських радикальних рухів, який виступає за "відродження оновлених республік СРСР". Вони мали агітувати населення за відродження "Союзу" і потім сформувати органи радянської держвлади та провести "всесоюзні вибори". Кінцева мета учасників - відновлення СРСР, проведення виборів та складання повноважень офіційних органів влади України на користь новообраної радянської влади.

Фігуранти мали звернутися до органів влади з офіційними заявами про нібито бажання громадян відновити Українську РСР.

"Співробітники СБУ задокументували, що організатор українського осередку руху звернулась з офіційною заявою до державних органів влади щодо відкриття в одному із селищ Запоріжжя виборчої дільниці для проведення фейкового волевиявлення. Вона також вимагала фінансування за рахунок місцевого бюджету, посадовці якого ще мали сприяти проведенню "виборів", - розповідають у СБУ.

Що відомо:

  • Правоохоронці провели обшуки за місцем проживання фігурантки, вилучили техніку, агітматеріали та документацію, що підтверджує злочинну діяльність. 

Читайте інші новини Запоріжжя.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, у Запоріжжі горіла обласна інфекційна лікарня, загинули 4 людини.

Також може бути цікаво: у Запоріжжі активісти встановили ялинку з протигазів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини