Новини Запоріжжя: автобуси ЗАЗ будуть використовувати у ЄС 

15.12.2020 12:16

Запорізький автомобілебудівний завод зможе поставляти свій автобус ZAZ A10 у країни Європейського союзу. Відповідне схвалення від ЄС завод вже отримав.

zaz
Фото: Укравто

Про це повідомляє Суспільне з посиланням на пресслужбу Укравто.

Серед вимог підтверджена відповідність екологічному стандарту Євро-6. Як ідеться у повідомленні, серед підприємств автомобілебудівної галузі серед країн пострадянського простору, ЗАЗ на даний момент єдиний, хто отримав подібний сертифікат серед всіх автомобільних і автобусних заводів. Сертифікована продукція відповідає вимогам з останніми поправками, впровадженими в 2020 р.

В Укравто вважають, що продукція ЗАЗ здатна конкурувати з продукцією європейських заводів, оскільки за схожих експлуатаційних характеристик вона має нижчу ціну.

Що відомо

  • ZAZ А10 міський низькопідлоговий автобус середнього класу А10С3A створений для міських перевезень - загальна пасажиромісткість автобуса становить 60 осіб, а кількість сидячих місць - 23.  Розроблений у 2008 році.
  • Євро-6 — екологічний стандарт, що регулює вміст шкідливих речовин у вихлопних газах. Згідно з нормами стандарту, викиди вуглекислого газу новими легковими автомобілями повинні складати менше ніж 130 грамів на кілометр шляху. Діє у ЄС з 2015 року.
  • 3 грудня 2019 року Верховна Рада ухвалила в цілому закон, відповідно до якого, починаючи з 1 січня 2025 року, транспортні засоби, ввезені в Україну або вироблені на її території, мають відповідати екологічним нормам не нижче рівня ЄВРО-6.

Читайте інші новини Запоріжжя.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, депутата Запорізької міської ради затримали за вимагання та отримання 12 тисяч доларів хабаря.

Також може бути цікаво: у Запорізькій області сталася смертельна аварія за участю рейсового автобуса. Загинув водій, 22-річну пасажирку госпіталізовано.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини