Новини Вінниці: у місті розгортають додаткові реанімаційні коронавірусні ліжка

04.03.2021 10:33

У Міській раді повідомили, що у Вінниці розгортають додаткові реанімаційні коронавірусні ліжка для посилення протидії епідемії коронавірусу, передає Depo.Вінниця.

kovid lizhko
Фото: Depo.ua

У Вінниці розгортають додаткові реанімаційні ліжка в лікарнях, які надають стаціонарну медичну допомогу хворим на коронавірус.

Створюється по три повноцінні робочі місця реанімації у міській клінічній лікарні № 3 і в пологовому будинку № 1.

"Кожне робоче місце забезпечуємо апаратом ШВЛ, модульним монітором пацієнта, шприцевими насосами. На фоні стрімкого зростання госпіталізацій хворих у важкому стані це вкрай необхідне рішення", – підкреслив міський голова Сергій Моргунов.

Що відомо:

  • Це не єдиний додатковий захід, який впроваджується у Вінницькій міській територіальній громаді для посилення протидії епідемії коронавірусу. Міська рада виділила додаткові 8 млн грн на медичну галузь. Ці кошти планують використати на виплату муніципальних надбавок медикам ковідних бригад Вінницької клінічної багатопрофільної лікарні, колишньої ЦРЛ, придбання для цього закладу ІФА-аналізатора та УЗД-апарату і медикаментів для лікуання COVID, реконструкцію кисневої системи у Вінницькому обласному Центрі СНІДу, на базі якого діятиме центр інфекційних хвороб, муніципальниі надбавки для працівників кафедр інфекційних хвороб медуніверситету.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, в Україні різко зросла кількість захворювань на COVID-19.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини