Новини Кропивницького: в одній зі шкіл міста на COVID-19 захворіли 2 вчителя

04.03.2021 17:26

У Кропивницькому в спеціалізованій загальноосвітній школі №14 зареєстрували випадки захворювання на коронавірус серед вчителів. Про випадки коронавірусу у школі Точці доступу повідомили батьки учнів.

School
Фото: nus.org.ua

Директор школи Олександр Саржевський розповів, що на коронавірус дійсно захворіли 2 вчителя, які зараз перебувають на лікарняному. Вони вже майже завершили курс лікування.

За словами Олександра Саржевського, більше ні в кого з педагогічного колективу симптомів гострого респіраторного захворювання не з’явилося.

"Ще кілька вчителів перебувають на лікарняному, але це ніяк не пов’язано з респіраторними захворюваннями", - розповів Саржевський.

Директор школи зазначив, що жодного випадку захворювання на коронавірус серед учнів не зареєстрували:

"Кожного дня класні керівники надають мені інформацію щодо причин відсутності дітей у школі. Навіть випадків ГРВІ зараз дуже мало", - додає директор.

Класи, учні яких спілкувалися з захворілими вчителями, перевели на дистанційне навчання. Уроки проводять згідно розкладу та навчального плану.

Захворюваність серед шкільного персоналу:

  • Олександр Саржевський зазначив, що в грудні минулого року майже весь персонал здав тести на коронавірус, тоді жодного хворого не виявили.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, МОЗ заборонив розголошувати інформацію про закупівлю вакцини.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини