Новини Харкова: що змінилось після запуску ліквідації ДФС та як бути з новими рахунками

15.02.2021 12:39

Ліквідація ДФС є та була однією з умов для отримання траншу МВФ. Наразі ДФС знаходиться в стадії ліквідації і не має реальних повноважень. У структурі ДФС залишилися тільки податкова міліція та її персонал. Працює служба у звичному режиму, допоки не створять новий орган — Бюро економічної безпеки.

dfs harkiv
Фото: wikimapia.or

29 січня Верховна Рада ухвалила в цілому законопроєкт №4090, який встановлює терміни ліквідації податкової міліції.

Законопроєктом передбачається ліквідація податкової міліції з дня прийняття рішення Кабміном про початок діяльності Бюро економічної безпеки, але не пізніше 6 місяців з дня набрання чинності закону про Бюро.

За словами співавторки законпроєкту Ольги Василевської-Смаглюк, цей проєкт закону забезпечить безперервність та безперебійність роботи ДФС до моменту створення нового органу Бюро економічної безпеки.

У зв’язку із загальним реформаційним фоном, зміни торкаються різних сфер життя українців. Зокрема, з 1 січня 2021 запроваджуються нові рахунки для зарахування податків та ЄСВ.

Змінено  реквізити рахунків для зарахування надходжень до  державного та місцевих бюджетів та ЄСВ.

З 1 січня 2021 року змінено  реквізити рахунків для зарахування надходжень до  державного та місцевих бюджетів та ЄСВ.

З 1 січня 2020 року у зв’язку з тим, що Державною казначейською службою України з початку 2020 року рахунки для сплати податків і зборів відкриті відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 № 1203 (із змінами та доповненнями), змінено реквізити бюджетних рахунків.

Також важливо, що кошти, сплачені платниками на старі рахунки по зарахуванню податків, зборів та ЄСВ, не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам, як нез'ясовані надходження.

Нові рахунки по Харківській області  можна завантажити за посиланням.

Крім того, з 1 січня 2021 року року вступають в дію нові небюджетні рахунки 3556, відкриті на ім'я територіальних органів Державної податкової служби України для сплати коштів єдиного внеску.

Нові рахунки для сплати ЄСВ  можна завантажити за посиланням.

Telefon
Фото: Facebook
Головне управління ДФС у Харківській області можна знайти за адресою: м. Харків, вул. Пушкінська, 46.

Електронна пошта:

[email protected]

Телефон канцелярії:

(057) 702-86-04

Факс:

(057) 706-14-84

Контактні телефони, управління обслуговування платників.

Контактні телефони, управління погашення боргу.

Контактні телефони, за якими можна отримати консультації з питань проведення контрольно – перевірочної роботи  громадян, фізичних осіб –підприємців, юридичних осіб в частині перевірок по податку на доходи фізичних осіб, військового збору, єдиного внеску.

Контактні телефони, за якими можна отримати консультації з питань   адміністрування податків і зборів з юридичних  осіб та з питань обігу та оподаткування підакцизних товарів по юридичних особах.

Контактні телефони, за якими можна отримати консультації з питань використання безкоштовного програмного забезпечення «спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення» для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності» для формування й подання податкової, фінансової та іншої звітності платників в електронному вигляді».

Слідче управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Харківській області розташовується за наступними адресами:
 • перший відділ розслідування кримінальних проваджень – м. Харків, вул. Богдана Хмельницького, 17;
 • другий відділ розслідування кримінальних проваджень – м. Харків, проспект Науки, 9;
 • третій відділ розслідування кримінальних проваджень – м. Харків,   вул. Пушкінська, 46.

Начальник відділу з питань запобігання та виявлення корупції  – Проценко Євгеній Олександрович

 •  е-mail  Керівник[email protected]
 • телефон (057) 725-33-95
 • місцезнаходження – м. Харків, вул.. П.Болбочана, б.25, к.23.
 • номери телефонів працівників відділу з питань запобігання та виявлення корупції, з використанням яких можливо подати повідомлення про корупцію безпосередньо працівнику підрозділу (057) 725-33-95 та (057) 702-87-41.

Графік роботи ГУ ДФС у Харківській області 

З понеділка по п’ятницю з 09:00 до 13:00 та з 13:45 до 18:00 (у п’ятницю – до 16:45).

«Інформаційно-довідковий департамент»:

0800-501-007 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів) з 8.00 до 20.00 (крім суботи та неділі) - для отримання інформаційно-довідкових послуг;

+38 (044) 454-16-13 з 8.00 до 20.00 (крім суботи та неділі) - для дзвінків з-за кордону.

Електронна пошта:

[email protected] (для отримання інформаційно-довідкових послуг без використання електронного цифрового підпису).

Сервіс «Пульс» Державної фіскальної служби України приймає звернення фізичних та юридичних осіб (далі - Заявники) щодо неправомірних дій або бездіяльності, можливих корупційних правопорушень у сфері службової діяльності з боку конкретних посадових осіб структурних підрозділів ДФС та її територіальних органів (далі - Інформація).

Заявники можуть надати Інформацію за телефоном 0800-501-007, обравши на інтерактивному голосовому автовідповідачі напрямок «4», та на електронну адресу: [email protected].

Інформацію щодо достовірності відомостей та застосування заборон, визначених Законом України «Про очищення влади» про осіб, стосовно яких проводиться перевірка, можна повідомити за телефоном 0800-501-007, обравши на інтерактивному голосовому автовідповідачі напрямок «5», або на електронну адресу: dopomoga(a sfs.gov.ua.

Громадяни можуть викласти усні звернення до ДФС, відповідно до Закону України «Про звернення громадян» (зі змінами та доповненнями), засобами телефонного зв’язку через Контакт-центр ДФС за телефоном 0800-501- 007, обравши на інтерактивному голосовому автовідповідачі напрямок «З».

Запит на отримання публічної інформації (далі - Запит) відповідно до Закону України від 13 січня 2011 року № 2939-VІ „Про доступ до публічної інформації”, може бути подано в робочий час згідно з правилами внутрішнього трудового розпорядку:

 • на поштову адресу: 61057, м.Харків, вул.Пушкінська,46 (на конверті вказувати "Публічна інформація");
 • *на електронну адресу: [email protected];
 • факсом: (057) 702-86-04;
 • за телефоном: (057) 702-86-01;
 • в усній формі особисто: посадовим особам  відділу організації роботи ЦОП та надання адміністративних послуг управління обслуговування платників  ГУ ДФС  в Харківській області та модераторам в Центрах обслуговування платників м. Харкова та  Харківської області.

Графік особистого прийому громадян керівництвом Головного управління  Державної фіскальної служби у Харківській області на 2019 рік за посиланням.

Графік особистого прийому громадян посадовими особами структурних підрозділів Головного управління  Державної фіскальної служби у Харківській області на 2019 рік за посиланням.

Тепер ви знаєте як зв’язатись із представниками ДФС у Харкові. Читайте свіжі новини Харкова в новинній стрічці “СтопКора”. 

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини