Новини Харкова: через суд державі повернули нерухомість вартість майже 30 млн грн

05.03.2021 18:25

У Харкові прокуратура в апеляційній інстанції домоглася повернення приміщень вартістю 29 млн грн у відання держави. Про це повідомляє пресслужба Харківської обласної прокуратури, передає Depo.Харків.

Sud
Фото: УНН

Східним апеляційним господарським судом задоволено апеляційну скаргу обласної прокуратури про визнання недійсним цільового аукціону, за результатом проведення якого відчужено майно державного підприємства балансовою вартістю 29 млн грн у рахунок погашення податкового боргу в сумі 3,5 млн грн.

Що встановлено:

  • Встановлено, що внаслідок проведеного цільового аукціону відчужено майно державного підприємства, а саме приміщення площею 3,4 тис. кв. м, розташовані по вул. Пушкінській у місті Харків. Однак реалізація спірного майна здійснювалась за відсутності погодження Міністерства енергетики України.

Крім того, Головному управлінню ДФС у Харківській області надано дозвіл на погашення суми податкового боргу перед державним бюджетом України у розмірі, що в 5 разів менша, ніж вартість проданого на аукціоні майна, що є порушенням норм Податкового кодексу.

Вказані обставини стали підставою для направлення прокуратурою відповідного позову до суду. Рішенням господарського суду Харківської області відмовлено Міністерству енергетики України у задоволенні позову про визнання недійсним цільового аукціону. На вказане рішення прокурором направлено апеляційну скаргу до Східного апеляційного господарського суду, яку задоволено у повному обсязі: рішення суду першої інстанції скасовано, позов Міністерства енергетики України задоволено в повному обсязі, аукціон з продажу спірного майна визнано недійсним. Рішення набрало законної сили.

Читайте інші новини Харкова.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у Харкові на вулиці Амурська знайшли тіло 45-річної місцевої мешканки. Повідомляється, що правоохоронці відкрили кримінальну справу за статтею “умисне вбивство”.

Також може бути цікаво: Служба безпеки України затримала голову Харківського окружного адмінсуду під час передачі хабаря у розмірі 3 тисячі доларів США.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини