Новини Дніпра: депутати зменшили податок на квартири і будинки

26.05.2021 15:22

У Дніпрі депутати на сесії міськради ухвалили рішення про зниження на 20% податку на нерухоме майно – квартири та будинки, передає Depo.Дніпро з посиланням на пресслужбу Дніпровської міськради.

Dnipro miskrada
Фото: dniprorada.gov.ua

Тепер ставка оподаткування 1,2%. Крім того, на 50% зменшено ставки податку на окремо розташовані багаторівневі паркінги (з часу прийняття в експлуатацію яких минуло не більше як 5 років (включно). Відтепер вони становлять: 0,5% від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року, у 1 і 2 зонах; 0,25% від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року, у 3 зоні.

Що дозволяють ці рішення:

  • "Ці рішення дозволять уникнути зайвого податкового навантаження передусім для мешканців міста, а також на бізнес і нададуть можливість інвесторам, підприємцям будувати багаторівневі, окремо розташовані паркінги. А відтак – у Дніпрі продовжуватиметься розвиток паркувального простору", – зазначив директор департаменту по роботі з доходами місцевого бюджету Дніпровської міської ради Олександр Козік.

Читайте інші новини Дніпра.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, у Дніпрі екскерівників міліції виправдали за організовані перевезення тітушок.

Також може бути цікаво: у Дніпрі невідомий підбіг до чоловіка, який повертався додому, та вдарив його ножем у шию. Повідомляється, що постраждалий помер на місці до приїзду медиків.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини