Новини Чернігова: померла письменниця Ганна Арсенич-Баран, яка лікувалася від COVID-19

02.04.2021 17:47

У Чернігові раптово померла 50-річна поетеса, письменниця та викладачка Ганна Арсенич-Баран. Цікаво, що жінка лікувалася від коронавірусу і напередодні її виписали з лікарні з покращеннями. Про це повідомляє Укрінформ, передає 24 Освіта.

Ganna Baran
Фото: gorod.cn.ua

Ганна Арсенич-Баран також була головою Чернігівської обласної організації спілки письменників України. Про її смерть відгукуються багато небайдужих людей у соцмережі.

"Сьогодні відійшла до Господа письменниця, викладач і просто чудова людина – Ганна Арсенич-Баран. Словами важко виразити сум втрати, адже вона назавжди залишиться в наших спогадах та серцях веселою, енергійною та життєрадісною, сповненою сил та натхнення", – написав архімандрит Пимен Кіт.

Колега письменниці Світлана Молочко розповіла, що Ганна лікувалася від коронавірусу, й 31 березня була виписана з лікарні з покращенням. Проте вже в четвер, 1 квітня, пізно ввечері вона раптово померла.

У письменниці залишилися чоловік (настоятель П’ятницької церкви о. Мирон) та дорослий син Іван.

Прощання із Ганною Арсенич-Баран відбудеться у суботу, 3 квітня. Об 11:30 буде відспівування в П'ятницькій церкві, а о 12:30 – від'їзд на кладовище.

Нова книга поетеси:

  • За день до смерті Ганна Арсенич-Баран повідомила про вихід своєї чергової книжки.

"Хоч щось приємне за останні дні... Побачила світ моя книга поетичних тавтограм "Авжеж", – написала поетеса.

Читайте інші новини Чернігова.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у Чернігові поліція затримала 40-річного чоловіка, який намагався зґвалтувати малолітню дитину.

Також може бути цікаво: у Чернігові підробляли алкоголь та антисептики.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини