Новини Чернігова: підполковниця ЗСУ, яка заявила про сексуальні домагання на роботі, пройшла поліграф

12.03.2021 21:41

Військовослужбовиця з Чернігова Ольга Деркач, яка публічно заявила про сексуальні домагання з боку військового комісара Олександра Криворучка, пройшла дослідження на "детекторі брехні". Про це вона повідомила 12 березня після чергового судового засідання, передає Суспільне.

Derkach
Фото: gorod.cn.ua

З її слів, поліграфічну експертизу їй запропонували пройти поліцейські в рамках розслідування у кримінальній справі. Відкрили її за статтею "Примушування особи без її добровільної згоди до здійснення акту сексуального характеру".

Ольга розповіла, що поліграф підтвердив те, що вона говорить правду. За словами захисниці військовослужбовиці Тетяни Веремій, результати експертизи мають рекомендаційний характер, однак вони будуть розглянуті у суді.

Що трапилось:

  • Про сексуальні домагання з боку Олександра Криворучка 43-річна Ольга Деркач заявила у січні. З її слів, розпочалося все у 2016 році. В Чернігівському обласному військкоматі жінка працює з 2009-го. Помічала, що військовий комісар подібним чином ставиться і до інших жінок в частині.

Олександр Криворучко звинувачення заперечував, а на початку лютого написав рапорт на звільнення.

Згодом стало відомо, що військова служба правопорядку Збройних сил України провела службову перевірку за фактом звинувачень у сексуальних домаганнях. Анонімне анкетування, яке провели в обласному військкоматі, частково підтвердило цю інформацію.

Тоді Олександр Криворучко подав до суду на підполковника Ольгу Деркач. Він вимагає визнати опубліковану в ЗМІ інформацію недостовірною та спростувати її. 12 березня, мало відбутися підготовче засідання, проте в ньому оголосили перерву на місяць.

Читайте інші новини Чернігова.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у Чернігові поліція затримала 40-річного чоловіка, який намагався зґвалтувати малолітню дитину.

Також може бути цікаво: у Чернігові підробляли алкоголь та антисептики.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини