Новини Чернігова: люди втретє протестували проти підвищення тарифів (фото)

У Чернігові у сквері імені Попудренка, 23 січня, протестували проти підвищення тарифів на комунальні послуги. Акцію протесту назвали "Ні – тарифному геноциду". Про це повідомляє Суспільне.

Protest Chernigiv
Фото: Суспільне

В акції протесту взяли участь до сотні людей. Біля фонтану у парку встановили стенд з написом "Ні – тарифному геноциду", а в руках тримали плакати "Я хочу жити, а не виживати".

"Я газом не користуюся. А за що маю платити? Чому? У мене є навіть квитанції з собою. А вони мені нараховують вартість річної замовленої потужності – 314 кубів. Я взагалі не користуюся. За що мені платити треба? Я піду оскаржувати в антимонопольний комітет. Поки ми не будемо ходити на акції протесту і висловлювати свою думку, нічого не зміниться", - прокоментував чернігівець Віктор Шпічко.

Зібралися люди на акцію протесту на 12:00. Подібні акції протесту сьогодні пройдуть і в інших містах Чернігівської області, сказав Вадим Антошин, член партії "ОПЗЖ", член виконкому Чернігівської міської ради. Він сьогодні брав слово біля мікрофону на мітингу. Сказав Суспільному, що акція не політична і без партійної символіки.

"Ми виступаємо проти тарифів, які нам підкинули як новорічний подарунок. Зараз газ за знижкою Зеленського по 7 гривень, але ж люди не отримали ще квитанції за січень. Там треба буде платити і по 11 гривень за газ, на 40 % дорожче за воду і на 20% зросте тепло, на 60 % електроенергія. Ми виступаємо проти підвищення тарифів на комунальні послуги. Такі акції протесту сьогодні пройдуть у Ніжині, Прилуках, Городні, Сновську, Корюківці, Козельці, Бобровиці і в інших містах також", - розповів Суспільному член виконкому Чернігівської міської ради, член партії "ОПЗЖ" Вадим Антошин.

"Проти підвищення тарифів на газ, тепло, світло. Ми чекаємо квитанції, які будуть за січень. Я плачу за розподіл газу 53 гривні, за квартиру у 56 м.кв. Коли таке взагалі було? За що платити? Я проти", - прокоментувала пенсіонерка Анна, яка прийшла на акцію протесту.

Protest Chernigiv
Фото: Суспільне

Коли почалися тарифні протести:

  • Вперше у Чернігові на акцію протесту проти підвищення тарифів на комунальні послуги люди вийшли 12 січня, тоді зібралося біля двохсот людей. Вдруге, на протест вийшли 15 січня.

О 13:30 акція протесту закінчилася і люди розійшлися.

Читайте інші новини Чернігова.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у Чернігові поліція затримала 40-річного чоловіка, який намагався зґвалтувати малолітню дитину.

Також може бути цікаво: у Чернігові підробляли алкоголь та антисептики.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини