Новим головою Вінницької ОДА став ексдиректор команди КВК

19.06.2020 15:50

Президент Зеленський указом № 239/2020 призначив головою Вінницької ОДА керівника Держуправління справами Сергія Борзова.

Фото: Борзов/facebook

Указом № 238/2020 Зеленський звільнив з займаної посади Владислава Скальського, який був призначений Зеленський призначив нового голову Вінницької ОДА президентом 19 вересня 2019 року.

Для довідки, Борзов колишній директор команди КВК "Вінницькі перці". У 2014 році президент Петро Порошенко призначив його заступником керівника Держуправління справами. У середині червня Зеленський звільнив голову ДУС Івана Куцика та призначив Борзова виконувачем обов'язків голови, передає "Бабель".

Дружина Борзова перемогла на виборах до Верховної Ради на окрузі № 14 у Вінницькій області. Вона депутат від "Слуги народу". Навколо неї виник скандал, коли журналісти зʼясували, що вона разом із батьком володіє компанією "Профіль-Н", зареєстрованою у анексованому Криму. Компанія займається ресторанами і після окупації її перереєстрували як російську.

Батько дружини Борзова — Наум Баруля — є одним із керівників гумористичного шоу "Ліга сміху", яке виробляє студія "Квартал 95" разом із Drive Production, очолюваним Барулею.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини