“Новоросія” на межі розколу: “ДНР” ввела санкції проти “ЛНР”

05.01.2018 14:32

Олександр Захарченко вирішив вберегти свій алкогольний бізнес у "ДНР", тому заборонив ввозити у "республіку" алкоголь із сусідньої "ЛНР". Тим не менше, елітний європейський алкоголь під санкції бойовиків все ще не потрапляє.

Про це повідомив блогер Денис Казанський. Новину передає "Преса України".

Сьогодні, 5 січня, відомий блогер Денис Казанський розповів про те, що між "ДНР" та "ЛНР" почалися торгові війни. За його словами, російські найманці з однієї "республіки" ввели санкції проти сепаратистів з іншої. Мова йде про "ДНР", яка 27 грудня минулого року заборонили ввезення підакцизних товарів з території "ЛНР".

"Так що ніякої більше "Луга-нови" в Донецьку не буде. Тепер горілка і сигарети з Луганська в Донецьку під забороною. Крім того, донецькі бойовики пообіцяли дати симетричну відповідь знахабнілим луганським вискочкам, якщо ті будуть забороняти на своїй території товари з "ДНР", – написав блогер.

Казанський наголосив, що це чудовий доказ того, що бойовики на Донбасі воюють не за ідею, а прикриваються нею, щоб грабувати "свої" території.

"Зрозуміло, чому вводиться заборона. Горілка і цигарки – вигідний бізнес. Банда Захарченка взяла під контроль виробництво горілки і сигарет в Донецьку і нікого не хоче пускати на свою територію. Конкуренти нікому не потрібні. Навіть якщо ці конкуренти - такі ж бандити з Луганська", – наголосив Казанський.

Підсумовуючи, він наголосив, що так звані санкції проти Заходу "ДНРівці" вирішили не вводити. Тому на полицях магазинах можна знайти іноземні віскі та настоянки.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини