Новорічним подарунком для держпідприємств стануть легітимні керівники – головний аграрій України Тарас Висоцький

11.10.2019 09:59

Вже до початку 2020-го року усі державні підприємства, які підпорядковуються МінАПК, отримають законних керівників. Про це заявив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький в ексклюзивному інтерв’ю для «СтопКору».

«Є план, затверджений в МЕРТі. Фактично до 1 січня має завершитись об’єднання щодо переводу людей і всіх справ, і там ще передача в архів, і деякі організаційні моменти до 1 грудня. Тобто, за великим рахунком, до кінця року це завершиться», – наголосив посадовець.

Пан Висоцький також додав, що згідно чинного законодавства, враховуючи останні зміни, реально проводити конкурси на заміщення вакантних посад у межах 3-4 тижнів.

Проблема держпідприємств була створена штучно - Тарас Висоцький

«Якщо подивитися всі етапи, можна й швидше, але так щоб реально, тому що це ж є десятки підприємств. Тому наша ціль – до кінця року по всіх підприємствах, де є рекламації і де керівники постійно в цьому статусі «в.о.», «т.в.о», їх провести, знайти фахових людей і перезавантажити систему», – підкреслив заступник міністра.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини