Новопризначений міністр енергетики Галущенко судився з “Київоблгазом” через недостовірності в платіжках

29.04.2021 14:24

29 квітня Верховна рада України проголосувала за призначення Германа Галущенко міністром енергетики. Як стало відомо, новопризначений посадовець судився з "Київоблгазом" через недостовірності в платіжках. 

galushenko
Фото: УНІАН

Зокрема, у 2019 році Галущенко звернувся до Васильківського міськрайонного суду Київської області з заявою про забезпечення позову до пред’явлення позову до суду, в якій просив до набрання рішенням законної сили заборонити ТОВ «Київоблгаз Збут» Васильківський ВР, ПАТ «Київоблгаз» Васильківське відділення та будь-яким іншим особам вчиняти дії, направлені на припинення (відключення) газопостачання в будинку, що розташований у с. Велика Салтанівка, Київської області.

Свої вимоги заявник обґрунтував тим, що він є власником житлового будинку, який він отримав у спадок від своєї матері. На сьогоднішній день він прийнявши спадщину продовжує здійснювати платежі за комунальні послуги та послуги газопостачання від імені колишнього власника (своєї матері).

13 квітня 2019 року на адресу будинку надійшло повідомлення від ТОВ «КИІВОБЛГАЗ ЗБУТ» Васильківський ВР про припинення газоспоживання та погашення простроченої заборгованості у розмірі 76125,16 грн.

"Слід звернути увагу, що ані строку виконання зобов'язань щодо погашення заборгованості, ані відомостей щодо особи, яка уповноважена на надання такого повідомлення, як і жодного розрахунку виникнення вказаної заборгованості з вказаним повідомленням не надходило", - йдеться у рішенні суду.

Припускає, що заборгованість, яка вказана у повідомленні пов’язана з тією обставиною, що ним було отримане повідомлення про сплату рахунку, відповідно до якого об’єм спожитого за листопад 2018 року газу за даним особовим рахунком становить 7 234,88 м3, а плата за газ - 61 850,45 грн. Тобто, ймовірно, що методом вільних математичних обчислень ТОВ «КИІВОБЛГАЗ ЗБУТ» Васильківський ВР було визначено суму простроченої заборгованості у розмірі 76125,16 грн., виходячи саме з факту визначення заборгованості у повідомленні про сплату рахунку.

Проте, слід звернути увагу, що він, вважаючи вказане повідомлення таким, що є необґрунтованим та безпідставним, звернувся до Васильківського відділення ПАТ «Київоблгаз» з листом, проте жодної відповіді щодо результатів розгляду даного листа ним отримано не було.

Він вважає, що має місце певна технічна несправність самого лічильника, оскільки використати більше 7-ми тисяч кубів газу в приміщенні, призначеному навіть не для проживання, а для господарських потреб, всього лиш за один місяць просто фізично не вбачається за можливе, а тому заборгованість за листопад 2018 року є безпідставною та хибно нарахованою, а заборгованість вказану у повідомленні про припинення газоспоживання та погашення простроченої заборгованості у розмірі 76125,16 грн., взагалі такою, що здійснена виключно на підставі вільних математичних обчислень.

Дослідивши заяву про забезпечення позову та матеріали справи, суд задовольнив заяву Галущенка та заборонив ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ» та ПАТ «КИЇВОБЛГАЗ» Васильківське відділення вчиняти дії, направлені на припинення (відключення) газопостачання.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини