Новопризначений торговий король Харкова: син Кернеса заграбастав ринки

25.10.2019 12:11

Пасинок мера Харкова Геннадія Кернеса Родіон Гайсинський протягом доби викупив значні долі більшості міських ринків за 190 мільйонів гривень.

Про це повідомляє "Obozrevatel".

Про це свідчать дані з реєстру Міністерства юстиції та відкритого сервісу даних Opendabot, передає Харківський антикорупційний центр.

Так, родич Кернеса є співвласником дев’яти юридичних осіб. Цим компаніям належить нерухомість на міських ринках. В більшості випадків, попередніми власниками компаній була родина Віктора та Олени Довгих, які у травні цього року фігурували у журналістському розслідуванні.

 

Фото: Obozrevatel

 

Зокрема, ще у січні 2018 року Родіон Гайсинський став власником ООО «Смарад-2007». Даній фірмі, за даними ХАЦ, належить приміщення на ринку біля станції метро «23 серпня».

При цьому, 23 вересня цього року син харківського мера вніс більше 190 мільйонів гривень в статутні фонди різних компаній. Серед них: ООО "Фарнад" (57 млн), "Бриан" (40 млн), "Икс-терминал" (32,5 млн) и "Кейфил" (31,8 млн). Цим чотирьом фірмам належить нерухомість біля станцій підземки «Героїв праці» та «Холодна гора», а також на Центральному та Конному ринку.

За тиждень, 30 вересня, Гайсинський вклав 40 тисяч гривень у статутний фонд ООО «Лабарт». Це підприємство також зареєстровано на Центральному ринку та займається наданням нерухомості в оренду.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини