Новопризначений керівник Нацполіції Харківщини обіцяє об’єктивний розгляд справи “Росток-Холдингу”

25.04.2019 12:06

Сьогодні, 25 квітня, у Харкові відбулась прес-конференція з приводу призначення нового керівника Нацполіції в Харківській області. Представити очільника поліції Харківщини, яким став Валерій Сокуренко, прибув перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Князєв.

Журналіст "СтопКору" Наталя Дігтяр поцікавилась у нового керівника щодо його подальших дій у справі рейдерського захоплення агропідприємства "Росток-Холдинг". Валерій Сокуренко зазначив, що як керівник одного з правоохоронних органів, прийме справи та гарантує об’єктивний підхід до розслідування.

"Я можу обіцяти об'єктивність своїх рішень. Я буду об'єктивний та діятиму згідно з чинним законодавством. Це я можу обіцяти. Але решта органів, які долучені до цієї справи – суди, Генеральна прокуратура, прокуратура Харківської області, місцеві прокуратури – приймають ті рішення, які приймають", – наголосив він.

Нагадаємо, 4 вересня 2018 року розпочалось рейдерське захоплення одного з найбільших агропромислових підприємств України. В інтересах Якова Грибова та його партнера Сергія Тарасова адвокат Костянтин Лікарчук завив про подачу позову до акціонерів "Росток-Холдингу" нібито за звинуваченням у шахрайстві. Тоді ж сумнозвісний юрист, не розраховуючи на перемогу у міжнародних судах, одразу ж розпочав використовувати вітчизняну корумповану Феміду.

І ось у самий розпал сезону збору врожаю рішенням звичайного районного судді з Покотилівки роботу 17 підрозділів одного з найбільших сільськогосподарських підприємств України "Росток-Холдинг" було паралізовано. А згодом на усі активи аграріїв накладено арешт та передано їх в управління прямим конкурентам холдингу.

Загублений тогорічний врожай зостався не зібраним, наприклад, залишилось 4000 гектарів кукурудзи, які наразі банально розкрадаються. Компанія зазнала мільйонні збитків, під загрозою опинились тисячі робітників холдингу.

Зірвано також початок посівної компанії – не відремонтована техніка, не закуплене пальне, і це додає селянам відчаю, бо у такому разі вони взагалі залишаються без засобів існування.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини