Нового аеропорту в Дніпрі не буде: Кабмін перерозподіляє гроші – Філатов

17.07.2020 09:53

Дніпровський мер Борис Філатов розповів  про те, що в Міністерстві інфраструктури хочуть забрати 100 мільйонів гривень, призначених на будівництво нового аеропорту. Відповідна заява з'явилася на його сторінці в Facebook.

filatov3
Фото: Стопкор

"Вчора міністр інфраструктури запилив, як у «зелених» водиться, відосік у себе в ФБ, де звинуватив мене в тому, що я піарюсь перед виборами і з аеропортом в Дніпрі все буде добре.

Документи за підписом Криклія, де він особисто просить зняти гроші з будівництва аеропорту у Дніпрі і перенаправити їх .... на зарплати собі і своїм підлеглим", - написав Філатов.

За словами Бориса Філатова, напередодні урядовий комітет проводив розподіл видатків Міністерства інфраструктури, на якому хотів забрати 100 мільйонів гривень, призначених на будівництво нового аеропорту в Дніпрі.

Міський голова підкреслив, що це були останні 100 мільйонів. Спочатку на будівництво аеропорту виділили 2 мільярди гривень, пізніше ця сума зменшилася до 1 мільярда, а в кінці кінців її взагалі скоротили до 100 мільйонів гривень. Філатов відзначив, що таким чином уряд порушує публічну обіцянку президента про те, що аеропорт буде добудований.

 

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини