Новий рік принесе українцям економічну нестабільність і стресові ситуації – експерт

04.01.2017 12:27

2017 рік не порадує українців зміною економічної ситуації, адже курс гривні навряд чи зможуть втримати через борги ПриватБанку, а також відбудеться перехід малого бізнесу на другий план. Прогнозують й інфляцію через додруковування гривні.

Таку думку висловила експерт Тетяна Лупова, коментуючи основні тенденції 2017 року.

"Наступний рік характеризуватиметься продовженням стресової ситуації, в якій українці перебувають вже кілька років. Це і війна, і економічна криза. У людей виникає масова і неконтрольована агресія. Це вже показник для України. Влада ще не усвідомила масштаби цього процесу і не знає, що робити з багатомільйонною країною, в якій така складна ситуація", – пояснила ситуацію експерт.

Вона додала, що у 2017 Україні не слід чекати безвізового режиму з Європейським Союзом. А у разі, якщо рішення про безвіз ухвалять, то це пройде на невигідних умовах для України.

"Одна справа, коли ти їдеш з візою і точно знаєш, що тебе пропустять на кордоні. І зовсім інша – безвіз, коли тебе можуть розвернути назад без пояснення причин. Українці просто не зовсім розуміють і думають, що безвіз – це держава без кордонів", – пояснила складність ситуації експерт.

Ситуація на Донбасі не змінилась на краще, адже Мінські переговори зайшли у глухий кут, а українська влада не має варіантів проведення місцевих виборів. Лупова зазначила, що єдиний шанс пригальмувати цю ситуацію – перестати фінансувати дані райони. Адже місцеві жителі розповідають, що отримують пенсію з України, а зарплату від терористів. Для людей, які там живуть, розповіла експерт, війна перетворилась на роботу.

Раніше повідомлялось, що Степан Полторак прокоментував ситуацію у зоні АТО.

Нагадаємо, на Донбасі розташувалось приблизно 40 тисяч членів незаконних збройних формувань, до їх складу увійшли п'ять тисяч військових регулярної армії Російської Федерації.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини