Новий “прокол” Зеленського шокував бізнесменів: “Ти ж всім це прилюдно обіцяв”

Одну з головних передвиборних обіцянок стосовно податків на виведений капітал президент України Володимир Зеленський відмовився виконувати публічно. 

Президент України Володимир Зеленський на зустрічі з бізнес-спільнотою в Києві заявив, що податок на виведений капітал поки що вводити не варто. Про це повідомив у Facebook учасник зустрічі Тарас Козак.

За його словами, це було перше відверте заперечення Зеленським власних передвиборчих обіцянок.

"Не дивно, адже під час президентської передвиборної кампанії Зеленський твердо обіцяв скасування дискреційного податку на прибуток підприємств і введення ПнВК. Особисто знаю людей, які проголосували за "Зе" тільки через цей пункт його програми, хоча схилялися до підтримки Порошенка", – зазначив написав Козак.

В тексті поста був дослівно наведений діалог між співавтором законопроекту Тетяною Шевцовою та Зеленським.

Також користувачі в коментарях засудили президента Зеленського: "Те ж саме буде з іншими обіцянками. Виявиться, що СБУ не можна реформувати, і країна в смартфон не влазить", "Зайшли на п'яте коло – одне і те ж", "Це був жарт", "Перше сповзання з обіцянки? Хіба першим був не той випадок, коли він пообіцяв піти з поста, якщо порушить закон, а потім не пішов?", "Наголосували, і не кажіть, що вас не попереджали".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини