Нові звинувачення проти Порошенка: нардеп Деркач оприлюднив несподівані подробиці про втручання у вибори США

09.10.2019 13:55

Сьогодні під час пресконференції в інформагентстві "Інтерфакс-Україна" нардеп Андрій Деркач надав нові неочікувані докази стосовно втручання України у вибори Сполучених Штатів Америки. За його словами, у негативному впливі на перебіг подій в Україні та США винні НАБУ та колишній президент України Петро Порошенко. Джерело – прес-конференція Деркача

На прес-конференції Деркач оприлюднив листування між співробітниками НАБУ та представниками дипломатичних місій іноземних держав, яка свідчить, що посольству США передавалася інформація про кримінальні справи, відкриті в рамках статті 111 ККУ "Державна зрада".

"Як свідчать матеріали листування, неодноразово, починаючи з 14 липня 2017 року, з електронної поштової скриньки помічниці першого заступника НАБУ Гізо Углави Поліни Чиж на адресу спеціалістки з правових питань програми з боротьби з корупцією Департаменту юстиції США Посольства США в Україні Анни Ємельянової пересилалися переліки кримінальних проваджень, якими займаються детективи НАБУ", – пояснив депутат.

Зокрема, Деркач показав листа, у якому Чиж отримала вказівку від Ємельянової надати інформацію стосовно справи ексміністра екології та власника "Burisma Group" Миколи Злочевського.

Окрім того, нардеп наголосив, що отримані ним документи доводять масштабну міжнародну корупцію, яка, на його думку, не могла відбуватися без відома та участі Петра Порошенка. Оприлюднені суми виплат представникам Burisma Group, серед яких і Хантер Байден, свідчать, що загалом на їхню користь було виплачено 16,5 млн дол.

Андрій Деркач – ініціатор кримінальної справи про втручання у вибори США. У 2017 за його зверненням було відкрите кримінальне провадження, але 28 січня цього року старший слідчий головного слідчого управління ГПУ ухвалив постанову про закриття провадження. Нардеп зауважив, що нині постанова оскаржується у цивільному порядку у Печерському суді. Розгляд призначений на 21 жовтня.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини