Нові подробиці справи зґвалтування в Кагарлику – поліцейські викрали сестру

25.06.2020 12:56

Адвокатка дівчини, зґвалтованої працівниками поліції в Кагарлику, Олена Сотник повідомила, що ці правоохоронці здійснювали незаконні дії стосовно неповнолітньої сестри дівчини. 

kagarlyk
Фото: Нацполіція

"У нас є ще один фігурант у цій справі і ми заяву вже подали", - заявила Сотник.

За словами адвокатки, ця заява про вчинення злочину щодо малолітньої сестри дівчини. Щодо неї ці ж підозрювані, за кілька годин до того як почалися події з потерпілою, здійснювали незаконні дії як з неповнолітньою.

Вона додала, що фактично вони її викрали і здійснювали слідчі дії без будь-яких підстав.

Адвокати заявили, що сільські жителі бояться поліції, тому що вони там є єдиною владою і їм нема до кого звернутися у разі протиправних дій правоохоронців.

Про це повідомляє  "ТСН".

Нагадаємо, 25 травня в поліцію надійшло повідомлення про те, що в місцеву лікарню звернулася жінка, 1994 року народження, з повідомленням про побиття і зґвалтування. Вона заявила про причетність до події співробітників поліції. Першочергова перевірка підтвердила причетність поліцейських до побиття і зґвалтування жінки, яку напередодні доставляли до відділу поліції для дачі пояснень з приводу крадіжки майна. Їх затримали. Голова Національної поліції України Ігор Клименко звільнив поліцейських, підозрюваних у скоєнні злочину, усунув від виконання службових обов'язків керівництво відділу та ухвалив рішення про розформування підрозділу і переатестацію всього особового складу Кагарлицького ВП.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини