Нові подробиці у справі тренера, який розбещував 11-річну дівчинку на Житомирщині

30.10.2018 10:23

Колеги тренера шахового гуртка повідомили про те, що чоловік був професіоналом своєї справи і вони ніколи не помічали за ним неприпустимої поведінки.

Про це інформує “Уніан”.

На Житомирщині 59-річного чоловіка підозрюють у розбещенні 11-річної дівчинки.

Тренера шахового гуртка затримали за підозрою у злочинних діях проти учениці просто під час заняття, йдеться в сюжеті ТСН.

"Звернулася до нас мати цієї дівчинки. Вона побачила, ми провели низку заходів, на гарячому його було затримано і повідомлено про підозру", – розповів керівник ГУНП у Житомирській області В’ячеслав Печененко.

Колеги підозрюваного про секс-скандал дізналися з інтернету. Вони шоковані й у провину досвідченого педагога не вірять.

"Стільки дітей у нього було, результати були. Діти виконували й перші розряди. Набирав з шести років, із першого класу, приводили батьки, тут чекали, а він там з ними займався", – каже Леонід Зелінський.

У гурток "Біла тура" ходило до трьох десятків учнів віком від 6 до 17 років. Керівник центру спортивного дозвілля переконує, що на розпусну поведінку підлеглого досі ніхто не скаржився.

"Якби було, я би сам вчинив ґвалт. Ні від батьків, ні письмово, ні усно – взагалі нічого не було. Я кожного дня з ним спілкувався", – розповів керівник міського центру фізичного здоров’я населення "Спорт для усіх" Олег Рудніцький. 

Клас, де проходили заняття з шахів, нині зачинений та опечатаний поліцією. Батьки тепер відмовляються водити дітей у гурток. Звістка про вчителя, який розбещував дівчинку просто під час занять, миттю облетіла Бердичів.

"Я шокована, мене аж морозить, такого не може бути. З п’ятого  поверху сусідка ходить, і на змагання їздить", – каже Елла Тиха.

"Це ненормально. Це зараз дитині лікуватися, це емоційний зрив. Треба перевіряти чоловіків, що з дітьми спілкуються", – вважає Сніжана Лінкевич.

В міському управлінні освіти коментувати секс-скандал не хочуть, поки провина тренера не доведена.

"А якщо це не він, і він не винен, то що ми потім будемо говорити", – пояснює  заступник міського голови Бердичева Валентина Адаменко.

Щоправда, контроль за поведінкою вчителів обіцяють посилити вже від завтра.

"Щоб ходили дивилися по залах, по приміщеннях підсобних. Говорили з  дітьми і розпитували. Це надзвичайно неприємно", – каже чиновниця. 

За розбещення 11-річної дівчинки шаховому тренеру загрожує до восьми років позбавлення волі. Рішенням суду його вже взяли під варту на два місяці. 

Читайте також: “У Харкові зі школи звільнили вчительку, яка не дала дитині шматок торта”.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X