Нові підходи: в ЗСУ бійців заохочуватимуть “підвищенням матеріальної мотивації”

06.03.2019 15:42

Начальник Генштабу Збройних сил України Віктор Муженко повідомив про позитивні результати в новому підході до професійної підготовки на тактичному рівні завдяки переходу від кількісного принципу фахвої підготовки до якісного. Таку інформацію передає “Уніан”.

Про це Муженко повідомив на зустрічі з акредитованими в Україні представниками військово-дипломатичного корпусу.

"Ми запроваджуємо нову систему професійної підготовки особового складу в комплексі з підвищенням рівня матеріальної мотивації", - зазначив він.

Муженко зауважив, що в ЗСУ вдалося досягти значних успіхів в професійній підготовці на тактичному рівні завдяки переходу від кількісного принципу фахової підготовки до якісного.

За його словами, в нещодавно створених професійних школах снайперів, танкістів, операторів безпілотних літальних комплексів вдалося об’єднати теоретичні методики з практичним бойовим досвідом, отриманим на передовій.

"Разом з системою навчання змінено порядок сертифікації присвоєння кваліфікації та грошового преміювання особового складу. Такий підхід на сьогодні дає серйозний позитивний результат", - наголосив начальник Генштабу.

Читайте також: "Бойовики піддають мирних жителів Донецька небезпеці: ОБСЄ знайшла частини снарядів РСЗВ “Град” у дворах".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини