«Нові обличчя себе дискредитували, партіям потрібні сильні лідери» – політолог про тренди виборів-2020

18.06.2020 11:31

Восени на українців очікує нова серія політичних перегонів – цього разу місцевих. Що вирізнятиме цю виборчу кампанію від попередніх? Цього разу замість брендового фактора серед кандидатів має спрацювати чинник реального або потенційного внеску у спільне благо – впевнена кандидат політичних наук, доцент кафедри політології НаУКМА Людмила Зубрицька.

У столиці за круглим столом обговорили особливості та виклики виборів-2020 Фото: СтопКор

Серед особливостей кампанії пані Зубрицька відзначила те, що на перегонах між собою конкуруватимуть ставленики нової центральної влади та представники попередньої влади, які, умовно кажучи, не хочуть «перефарбовуватись у зелений колір».

"Новим політсилам потрібно позиціонувати себе через лідерів", – Зубрицька Фото: СтопКор

«Під час цих виборів не спрацює брендовий фактор, який був на минулих виборах. Після року нової влади ми бачимо розчарування в нових обличчях, і цей тренд нових облич себе дискредитував. До того ж, карантинні умови призводять до обмеження прав. Тому потрібно показувати досвід. І, звичайно, новим політичним силам буде доволі складно. Їм потрібно буде позиціювати себе саме через сильних лідерів», – зауважила вона.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X