Нові часи, старі схеми – у чому звинувачують Зураба Аласанію

13.02.2019 13:18

У чому звинувачують екс-очільника Суспільного ТБ Зураба Аласанію та його команду та чому насправді його звільнили? Як свідчить протокол засідання Наглядової ради, головною причиною дострокового розірвання контракту стала банальна корупція. Перевірка фінансової діяльності показала, що команда Аласанії успішно «освоювала» грантові кошти через підставні фірми.

«Виявлені факти ставлять Суспільне мовлення під загрозу припинення донорської підтримки, адже виявляється, що не лише вся країна корумпована, а й нове Суспільне мовлення користується такими ж схемами», - саме ці слова Володимира Яворівського наведено у протоколі засідання Наглядової ради «НСТУ».

Про махінації з коштами Суспільного красномовно говорять і відкриті кримінальні провадження: Генеральна прокуратура та МВС відкрили вже шість справ за фактом розтрати коштів та зловживання владою керівництвом ПАТ «НСТУ».

«В НСТУ відбуваються порушення законодавства, а саме є факти корупції, національна компанія Суспільного телерадіомовлення проводила тендерні закупівлі на суму більше 15 млн», - зазначає народний депутат України Михайло Головко, - «Тендер відбувався з порушеннями, був лише один учасник, відповідно жодної конкуренції як такої не було – зрозуміло, що це виглядає як заздалегідь організована змова в корупції».

Деталі корупційних схем Суспільного – у матеріалі Кирила Вольного:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X