Нова мітла від МЕРТ: неугодних попросили «звільнитись по-доброму»

29.11.2019 14:00

Мінекономрозвитку змінює керівників держпідприємств: до керма Центру сертифікації насіння поставили Василя Сахненка, компанії якого неодноразово фігурували у корупційних скандалах і навіть у кримінальному провадженні щодо заволодіння чужим майном шляхом шахрайства. Збіг чи закономірність? Невже у міністерстві не знали про сумнівний бекграунд призначенця?

Кадрові помилки можливі попри ретельні перевірки – стверджує міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов.

«Дивіться, таке може бути. Я теж не хочу звинувачувати, тому що кожну людину ми перевіряємо через службу безпеки на критичні позиції. І буває, ми вже бачили таке, по Держгеокадастру, по інших випадках, багато є інформації в інтернеті, коли СБ показує, що все чисто. Я підходжу до цього системно. Тому що будуть хороші призначення, будуть погані. Ми будемо перепризначати погані», – запевнив журналістів міністр.

Міністр визнав можливі помилки при ухваленні кадрових рішень

За день до виходу сюжету «СтопКору» в ефір стало відомо, що новопризначений в.о. директора Центру сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу Василь Сахненко попросив звільнитися екскерівника ДП Віталія Калінчука.
Цитуємо: «Краще звільняйся по-доброму... передали з міністерства».

З цього приводу ми сподіваємося поспілкуватися з міністром Мінекономрозвитку Тимофієм Миловановим, помічники якого переносять заплановане інтерв'ю вже протягом місяця. Так само, як і відповіді на запити, які ми надіслали, але у визначений законом термін на них ніхто не відреагував.

Нові подробиці про так зване перезавантаження відомства – вже у наступних випусках.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини